ندا علیان
ندا علیان

اشکال در برنامه زمان بندی برای سیستم های سرمایشی و گرمایشی

سلام خسته نباشید

اقای دکتر لطفا ببنید این کدی که من نوشتم هست و زمانی که سیستم رو VAV انتخاب میکنم از برنامه زمان بندیی که برای سرمایش می دهم ایراد میگیره و اعمال نمیکنه یعنی کامپوننت run قرمز میشه ولی برای سیستمهای دیگه مشکلی نداره . ممنون میشم بگید ایرادم کجاست

پاسخ 

سوال یک برای سقف شیب دار وقتی که می خوام بولینگ کنم موفق نمیشم و نمی تونم مرحله ی بولینگ رو انجام بدهم چرا این گونه هست 

از روی این عکس چیزی نمیشه فهمید از ارور عکس بفرستید درثانی مدل کردن این تیپ سیستم ها بهتره با جزییات داخل خود open stuido انجام بشه 

شما سایه بون رو یکبار از hbobjwshades دادید یکبار به صورت hbcontext ! نمیدونم این روش از کجا اومده ولی غلطه .. یا باید از اولی استفاده کنید یا دومی 

مشکلی که هست اینه که زمانی که سیستم فن کویل رو انتخاب میکنم . برای محاسبه بار سرمایشی در فصل تابستان . به جای این که زمانی که کرکره ها باز هستند مصرف سرمایش افزایش پیدا کنه نسبت به زمانی که کرکره ها بسته  هستند.داره کاهش پیدا میکنه . نمیدونم چرا . ولی زمانی که VAV رو انتخاب میکنم . این طور نیست و مصرف افزایش پیدا میکنه.

خب تاثیر نهایی روی مصرف انرژی چه این کارو بکنم چه نکنم هیچ فرقی نمیکنه و یکسانه .