سحر رستم زاد
سحر رستم زاد

خروجی اکسل بهینه سازی

سلام وقت بخیر
ببخشید من وقتی رو پانل راست کلیک و stream contents رو میزنم، داخل فایل اکسل تمام متغیرها )اسم و مقدارشون) رو پشت سر هم در یک ستون میاره.

پاسخ 

منظورم اینه که همه داده ها رو تو یه خط و تو یه ستون میاره. به ستونهای مجزا تفکیک نمیکنه

منظورم اینه که همه داده ها رو تو یه خط و تو یه ستون میاره. به ستونهای مجزا تفکیک نمیکنه

اگر دارید از روش دستی استفاده میکنید فرمولی که نوشتید در کامپوننت function رو چک کنید .. یک قسمتیش رو اشتباه نوشتید 

این روش هم دیگه قدیمی هست .. بهتره برای گرفتن خروجی اکسل از پلاگین TT toolbox و افزونه Colibri استفاده کنید 

ببخشید من پلاگین tt toolbox رو نصب کردم، امکانش هست راجع به نحوه گرفتن خروجی اکسل توضیح مختصری بفرمایید

ببخشید من پلاگین tt toolbox رو نصب کردم، امکانش هست راجع به نحوه گرفتن خروجی اکسل توضیح مختصری بفرمایید

نه نمیشه اینجا توضیحی داد .. با کولیبری میتونید تولید کنید .. از چند تا کامپوننت باید استفاده کنید .. تو دوره هانی بی پلاس کار باهاش رو توضیح دادم... خیلی سخت نیست .. شاید تو اینترنت سرچ کنید اموزش تنهاش رو پیدا کنید .. 

فرمول رو چک کردم با فیلم هانی بی و دیوا

عکس از کامپوننت هم بزارید 

ببخشید مشکلش چیه؟

از رو این عکس که ظاهرا درسته .. ورودی که میاد به این کامپوننت رو چک کنید .. مورد بالا هم وقتی خرورجی میگرید تفکیک نمیکنه تو اکسل؟

بله هر تابعی که مینویسم و با هر ورودی

با colibri هم خروجی گرفتم، همون مشکل رو داره

اکسل من ۲۰۱۶ هست ممکنه مشکل از خود اکسل باشه؟

اگر با کولیبری هم مشکل داره بله امکان داره مشکل از اکسل باشه