عاطفه حامد میرجعفری
عاطفه حامد میرجعفری

ارور زمان ران گرفتن انرژی پلاس در هانی بی

سلام
وقتتون بخیر
ببخشید من موقع ران گرفتن توی کامپوننت های انرژی پلاس هانی بی دو تا مشکل دارم. اول اینکه وقتی فایل epw مشهد رو به کامپوننت HB run energy simulation میدم یه اور دریافت میکنم. و وقتی فایل epw یه شهری تو اوپا رو میدم ران میگیره و اون صفحه سیاه رو برام میاره ولی بعدش یک ارور دیگه دریافت میکنم… از ارورها اسکرین شات میذارم. ممنون میشم اگر ممکنه من و راهنمایی کنید. 

دانلود پیوست
 پاسخ 

واسه ارور فایل اب و هوایی، در مسیری که دارید فایل رولود میکنید نباد هیچ گونه white space و یا حروف غیر انگلیسی باشه . 

واسه ارور بعدی احتمال میدم وارد راینو متر نیست ..

لطفا برای سوالات آتی عکس رو مستیم اینجا اتچ کنید و زیپ ننید من ترجیح میدم چیزی دانلود نکنم برای پاسخ دادن .. 

خیلی متشکرم از راهنمایی شما…
متاسفانه مشکل فایل epw من حل نشد. من از کامپوننت LB download epw  استفاده میکنم و آدرس فایل epw رو از سایت وارد میکنم. وقتی اطلاعات شهری مثل یزد و وارد میکنم مشکلی نیست ولی وقتی لینک مشهد و میزنم اروری که تصویرش و گذاشتم میاد. 
و زمانی که epw جایی غیر از مشهد و میزنم ارور fatal و چند تا ارور دیگه میاد برام که بعید میدونم به مدل مرتبط باشه. چون مدل و از یه فایل آموزشی برداشتم. عکس اون و هم میذارم.. 
خیلی لطف میکنین اگر راهنمایی کنید. 

اروری که برای فابل epw مشهد دریافت میکنم..
ارورهایی که برای run energy simulation دریافت کردم.

واسه ارور بالایی ، یک فایل دیگه ای از مشهد رو باید انتخاب کنید از روی نقشه اگر موجود هست یا اینکه از روی کامپیوتر لود کنید اگر دارید فایلش رو .. 

برای ارور پایینی نمیشه دقیق ار روی این عکس تشخیص داد .. اشکال از هندسه هست .. ولی میتونه دلایل دیگه ای هم داشته باشه و نمیتونم من نظری بدم روی این عکس