Sameeraa Soltanian-Zadeh
Sameeraa Soltanian-Zadeh

سوال در مورد جزییات کنترل برای Blind

سلام.

من دوره کنترل هوشمند سایه بان با هانی بی و ای ام اس انرژی پلاس را خریداری و مشاهده کردم.
سوالم این هست که در نمونه ای که خودتون توضیح دادین ، اگر در قسمت کنترل بخوام وقتی
DGI<22 && ILL<3000
شیدینگ بالا کشیده بشه ، یعنی انگار شیدینگی نباشه، چگونه میتوانم این دستور را وارد کنم؟

(در حالیکه بقیه شرایط مثل زمانیکه   DGI>22 && ILL>3000 زاویه بلایند = 0   و   DGI<22 && ILL>3000 زاویه بلایند=90    و   DGI>22 && ILL<3000 زاویه بلایند =30   حفظ شود!)
با تشکر!

پاسخ 

یک مقدار شاید تریکی باشه ولی باید  از built-in function ای که خود ems داره استفاده کنید .. صفحه 90 EMSApplicationguide رو مطالعه کنید (عکس زیر) .. مورد shading device is off باید برای اون بازه لحاظ بشه .. ولی باید اول global variable اش رو تعریف کنید مثل مثال این صفحه و بعد تو کنترل بازخوانیش کنید 

سلام

خیلی ممنون از پاسختون.

من خیلی تلاش کردم ولی متاسفانه موفق نشدم انجام بدم. امکانش هست که روی همان نمونه ی خودتان، که در کلاس انجام دادین، این قسمتی که سوال دارم را برایم بنویسید و بفرستید.

با تشکر. 

سلام

خیلی ممنون از پاسختون.

من خیلی تلاش کردم ولی متاسفانه موفق نشدم انجام بدم. امکانش هست که روی همان نمونه ی خودتان، که در کلاس انجام دادین، این قسمتی که سوال دارم را برایم بنویسید و بفرستید.

با تشکر. @amirT 

سلام نه متاسفانه من فرصت نمیکنم اصلا برای اینکار چون علاوه برنوشتن کد شما باید بتونید دبیاگ کنید که شاید چند ساعتی وقت من روبگیره که از فرصت من خارج هست