نیلوفر  سلطانی
نیلوفر سلطانی

خروجی باتر فلای

سلام وقت بخیر من الگوریتمم رو در آوردم ولی در قسمت رندر گیری به مشکل خوردم نمی دونم کامپیوترم مشکل داره و براش سنگینه یا کلا جایی اشتباه کردم !!! در قسمت که براتون عکس فرستادم گیر می کنه چرا؟

پاسخ 

حداقل می تونید بگید نتایجی که میده برای بدست آوردن pmv , pet و غیره تو کدوم نرم افزار ببرم؟

یعنی خروجی openfoam  رو داخل چه نرم افزاری ببرم که با توجه به climate  شهر به من خروجی   pet pmv ppt utci  و tr  غیره به صورت جدول بده؟

در اجرا درست و بی ایراد باترفلای به قدرت سخت افزار ارتباطی ندارد ولیکن زمان رو بالا میبره!!!
نتایج رو رو هم بر اساس فرمول و محاسبات دستی میتونی اعمال کنی یا در نرم افزار هانی بی و لیدی باگ استفاده کنی ؟
برای وارد کردن داده ها بدست اومده در باترفلای در فایل epw از ابزار زیر میتونید استفاده کنید :
https://bigladdersoftware.com/projects/elements/

روش های دیگر هم ممکن باشه ک بنده مطلع نباشم ولی شخصا از این ابزار استفاده میکنم

یعنی جواب خروجی های pmv , pet ,و غیره  با هانی بی و لیدی باگ اوکیه یا لینکی که فرستادید؟ ببخشید خوب متوجه نشدم!جسارتا بیشتر توضیح میدید؟و 

آقای مهندس من نمونه کوچیک گرفتم از کارم اما جواب رو اینطور که در عکس هست میده مشکل در کجاست؟ آیا اینطور شدن شکل یعنی جواب های من اشتباه گرفته شده یا مشکلی نیست؟

خیلی متشکرم از پاسخ شما

آقای مهندس میشه فقط بگین جوابهای من توی شکل اشتباه در اومده یا نه؟ چون الان سومین بار هست که دارم امتحان می کنم و عدد های کنارش خیلی زیاد میشه؟ چون من اصلا اروری در الگوریتم ها ندارم! ولی شکلم گرافیکی هم نمیشه مثل نمونش در سایت!!!!!!!!!!!!