علی
علی

مشکل در نصب نرم افزار دیزاین بیلدر

سلام. وقت بخیر . من نرم افزار دیزاین بیلدر 6.1 رو نصب میکنم (بدون هیچ  مشکلی نصب میشه )ولی روی ایکن نرم افزار کلیک میکنم ، نرم افزار باز نمیشه! فقط در حد نمایش چن ثانیه ای لگوی نرم افزار روی صفحه مانیتور نشون میده و بعدش پاک میشه و اصلا نرم افزار باز نمیشه ! چند بار پاک کردم و مجددا نصب کردم ولی نتیجه نداشت. ویندوز من 10 هست و مرتب آپدیت میکنم ویندوز رو . نرم افزار NET Framework رو نصب کردم ، چندین بار سیستم رو ریست کردم ولی نتیجه نداشن.

پاسخ 

سلام

ورژن 7 رو بصورت نسخ 30 روزه نصب کنین ببینید مشکل برطرف میشه؟

کرک این ورژن رو برای خرید هم داریم.

جاوا ران تایم رو هم نصب کنین.

https://soft98.ir/software/692-sun-java-se-runtime-environment.html

سلام. ورژن 7 نصب شد و راحت باز میشه. میخواستم سوال کنم این آموزش دیزاین بیلدر که توی سایت قرار دادید برای ورژن 7 مشکلی نداره منظورم اینه که 6.1 و 7 شبیه هم هستش؟؟؟! و سوال دوم اینکه ، این نرم افزار برای روشهای طراحی که در مبحث 19 ویرایش 99 گفته شده مناسب هست؟ در مبحث 19 گفته نرم افزار شبیه سازی  باید صحه گذاری شده و  مورد تایید نهاد دارای صلاحیت قانونی باشد. و روش “کارایی انرژی” و روش “نیاز انرژی” که در مبحث 19 گفته شده میشه توسط این نرم افزار انجام داد و خروجی های مورد نیاز سازمان نظام مهندسی رو به ما میده؟ و نرم افزار مورد تایید وزارت راه و شهرسازی هست؟ سپاس از توضیح شما. 

سلام

آموزی برای دیزاین بیلدر ورژن و 7 حدودا یکی هست و موردی نداره.

نرم افزارهای تائید شده برای مبحث 19 رو  جایی هنوز اعلام نکردند ولی این نرم افزار تمام الزامات رو میتونه از انرژی و نور طبیعی بررسی کنه و نتایج مورد نیاز رو در اختیار ما قرار بده.