behnaz taherian
behnaz taherian

نصب نسخه های قدیمی envi-met

سلام خدمت خانم کولیوند . در خصوص ورژن های قدیمی تر انوی مت سوالی داشتم ازتون ، که آیا میشه آن ها را نصب کرد چون به دلیل محدوده کاری من ورژن جدید برای من کارایی ندارد. اگر سایتی هست  که بتونم فایل را دریافت کنم لطفا راهنمایی فرمایید.

پاسخ 

سلام بعله ورژن ۴ قابلیت نصب دارد و اقای مصلحی در تلگرام این فایل رو در اختیارشون قرار دادم میتونین از ایشون بگیرین. ایشون ادمین کانال آپ گرین هستند 

ممنون از شما

با سلام. ببخشید من در انویمت با استفاده از بخش بیلدینگ در محیط سایبان گذاشتم و شبیه سازی کردم ولی نتایج بدست آمده فقط نشان دهنده تغییرات روزانه پارامترها بصورت عادی و هیچ تغییری نکردن انگار در محیط هیچ موردی وجود ندارد لطفا راهنمایی بفرمایید؟

سلام در ورژن های قدیمی و یا در ورژن های رایگان انویمت سایبان و دیوار محوطه و سایر موارد این چنینی در تحلیل ها محاسبه نمیشود 

برای تحلیل میزان سایه میتونین از اکوتکت کمک بگیرین و سپس شرایط حرارتی رو با انومیت بررسی کنین

یا نسخه اصلی انویمت را تهیه کنین

سلام در ورژن های قدیمی و یا در ورژن های رایگان انویمت سایبان و دیوار محوطه و سایر موارد این چنینی در تحلیل ها محاسبه نمیشود 

برای تحلیل میزان سایه میتونین از اکوتکت کمک بگیرین و سپس شرایط حرارتی رو با انومیت بررسی کنین

یا نسخه اصلی انویمت را تهیه کنین