دانلود کتاب و استاندارد

Sustainability, Energy and Architecture: Case Studies in Realizing Green Buildings 1st Edition, Kindle Edition
نام کتاب: Sustainability, Energy and Architecture: Case Studies in Realizing Green Buildings 1st Edition, Kindle Edition
دسته بندی: ساختمان سبز

این جلد منحصر به فرد، بینش‌هایی را از کارشناسان مشهور در ساختمان‌های کارآمد انرژی در سراسر جهان ارائه می‌کند و یک نمای کلی چند وجهی از آخرین هنر در معماری کارآمد انرژی ارائه می‌دهد. با تعریف آنچه که یک ساختمان پایدار را تشکیل می‌دهد، پایه‌هایی را برای معیارهای بسیار مورد نیاز پیشنهاد می‌کند، سپس مهم‌ترین تکنیک‌ها و ابزارهای موجود را برای مهندسان و معمارانی که فناوری‌های ساختمان سبز را بررسی می‌کنند، توضیح می‌دهد. این موضوعات محوری مانند روشنایی روز، روشنایی LED، ادغام انرژی‌های تجدیدپذیر مانند حرارت و سرمایش خورشیدی، مقاوم‌سازی، LEED و تلاش‌های صدور گواهی‌نامه مشابه، خانه‌های غیرفعال، سازه‌های خالص و نزدیک به صفر، بازیافت آب و موارد دیگر را پوشش می‌دهد. این مرجع مصور با برجسته کردن بهترین شیوه‌ها برای ساختمان‌های تجاری و خانه‌های خصوصی، در اقلیم‌های بسیار متنوع و در زمینه‌های اجتماعی-اقتصادی بسیار متفاوت، معماران و مهندسان را در انتخاب‌های پایدار در مصالح و روش‌های ساختمان راهنمایی می‌کند.

بهترین روش ها و مواد برای حمایت از ساختمان های کارآمد انرژی را توضیح می دهد.
دارای مطالعات موردی توسط کارشناسان از ده‌ها کشور است که نشان می‌دهد چگونه می‌توان به معماری پایدار در اقلیم‌ها و اقتصادهای مختلف دست یافت.
هم ساخت و سازهای جدید و هم مقاوم سازی سازه های موجود را پوشش می دهد.

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه شما

برای ثبت دیدگاه لطفا وارد وبسایت شوید.